• Nibe.sk

OKHE SMART

OKHE SMARTInteligentný ohrievač vody s elektronickým termostatom a s možnosťou pripojenia na HDO. Obsahuje samoučiaci algoritmus a ohrieva vodu v dobe potreby. Možno prepnúť do niekoľko módov (MANUAL, MANUAL HDO, OPTIMUM? PROG, SMART, ANTI FREEZE). Ohrievač možno ovládať pomocou operačného systému Android/iOS.

Viac

Výrobca ohrievačov vody DZ Dražice

Na počiatku bola jednoduchá myšlienka – vyrobiť ten najúspornejší a najmenej poruchový ohrievač vody. Každým rokom si myslíme, že sme dosiahli cieľa. Ale každým ďalším rokom vyrábame dokonalejšie ohrievače vody (bojlere), akumulačné nádrže, vykurovacie telesá…

Srdečne Vás pozývame na veľtrh FOR ARCH 2018

Veľtrh FOR ARCH 201818. – 22. septembra Vás čo najsrdečnejšie pozývame na najväčší český veľtrh vykurovania, alternatívnych zdrojov energie a vzduchotechniky, ktorý je súčasťou tradičného stavebného veľtrhu FOR ARCH a koná sa na výstavisku v pražských Letňanoch.

Čítať ďalej...

Majster Európy Adam Lacko z tímu Buggyra Racing navštívil DZ Dražice

Adam Lacko, Buggyra RacingDZD sú hrdým partnerom truckového tímu BUGGYRA RACING. Súčasný majster Európy, jednotka v tíme, Adam Lacko, prijal naše pozvanie a poskytol nám rozhovor.

Čítať ďalej...

DZ Dražice hrdým sponzorom tímu BUGGYRA RACING

Tým DZ DražiceDruhé podujatie ME ťahačov na technicky náročnom Hungaroringu zvládol úradujúci majster Európy Adam Lacko veľmi dobre a ukázal, že s ním a s tímom BUGGYRA RACING treba počítať!

Čítať ďalej...

Zo Stavebných veľtrhov Brno sme si odniesli Výročné inštalatérske uznanie

Tým DZ DražiceVeľmi si vážime ocenenie, ktoré sme získali 25. apríla v rámci otvorenia prestížnej stavebnej akcie – Stavebných veľtrhov Brno, ktoré pokrývajú všetky oblasti stavebníctva a technického zariadenia budov. Počas slávnostného večera nám bolo udelené Výročné inštalatérske uznanie 2018, ktoré je určené firmám, inštitúciám a osobám za inovácie v oblasti inštalatérstva v Českej republike.

Čítať ďalej...

DZ Dražice možno vidieť aj v roku 2018

Tento rok je opäť plný výstav a veľtrhov, na ktorých sme sa s vami už zišli, prípadne sa ešte len uvidíme. Predstavíme novinky aj existujúci bojlery DZ Dražice a ochotne poradíme. Stretnutie s vami nás vždy poteší.

Čítať ďalej...