• Nibe.sk

OKHE SMART

OKHE SMARTInteligentný ohrievač vody s elektronickým termostatom a s možnosťou pripojenia na HDO. Obsahuje samoučiaci algoritmus a ohrieva vodu v dobe potreby. Možno prepnúť do niekoľko módov (MANUAL, MANUAL HDO, OPTIMUM? PROG, SMART, ANTI FREEZE). Ohrievač možno ovládať pomocou operačného systému Android/iOS.

Viac

Výrobca ohrievačov vody DZ Dražice

Na počiatku bola jednoduchá myšlienka – vyrobiť ten najúspornejší a najmenej poruchový ohrievač vody. Každým rokom si myslíme, že sme dosiahli cieľa. Ale každým ďalším rokom vyrábame dokonalejšie ohrievače vody (bojlere), akumulačné nádrže, vykurovacie telesá…

Dražický ohrievač vody OKHE ONE získal 3. miesto v súťaži Český výrobek roku 2018

Oceněnie Český výrobekAsociácia Český výrobek už 12 rokov podporuje tuzemské produkty, kontroluje ich pôvod a nezávadnosť a udeľuje ochrannú známku Český výrobek. Pravidelne vyhlasuje aj anketu s rovnakým názvom o najlepšie potravinárske a nepotravinárske výrobky, ktorých výsledné hodnotenie sa odvíja od vopred daných parametrov, kvality a vzhľadu. S radosťou oznamujeme, že v aktuálnom ročníku súťaže uspel aj dražický ohrievač vody OKHE ONE, určený do malých priestorov a rekreačných objektov.

Čítať ďalej...

Neviete, čo robiť so starým ohrievačom vody?

Recyklácia ohrievače vody DZDPokiaľ plánujete výmenu starého ohrievača vody, nemusíte už riešiť jeho likvidáciu, ani na ňu finančne prispievať. Zákon o odpadoch totiž rozšíril spektrum elektrozariadení, na výrobcov ktorých sa vzťahuje povinnosť spätného odberu produktov a zabezpečenia ich následnej recyklácie, o zariadenia na tepelnú výmenu – tepelné čerpadlá a ohrievače vody.

Čítať ďalej...

Srdečne Vás pozývame na veľtrh FOR ARCH

Veľtrh FOR ARCH 201818. – 22. septembra Vás čo najsrdečnejšie pozývame na najväčší český veľtrh vykurovania, alternatívnych zdrojov energie a vzduchotechniky, ktorý je súčasťou tradičného stavebného veľtrhu FOR ARCH a koná sa na výstavisku v pražských Letňanoch.

Čítať ďalej...

Majster Európy Adam Lacko z tímu Buggyra Racing navštívil DZ Dražice

Adam Lacko, Buggyra RacingDZD sú hrdým partnerom truckového tímu BUGGYRA RACING. Súčasný majster Európy, jednotka v tíme, Adam Lacko, prijal naše pozvanie a poskytol nám rozhovor.

Čítať ďalej...

DZ Dražice hrdým sponzorom tímu BUGGYRA RACING

Tým DZ DražiceDruhé podujatie ME ťahačov na technicky náročnom Hungaroringu zvládol úradujúci majster Európy Adam Lacko veľmi dobre a ukázal, že s ním a s tímom BUGGYRA RACING treba počítať!

Čítať ďalej...