• Nibe.sk

OKHE SMART

OKHE SMARTInteligentný ohrievač vody s elektronickým termostatom a s možnosťou pripojenia na HDO. Obsahuje samoučiaci algoritmus a ohrieva vodu v dobe potreby. Možno prepnúť do niekoľko módov (MANUAL, MANUAL HDO, OPTIMUM? PROG, SMART, ANTI FREEZE). Ohrievač možno ovládať pomocou operačného systému Android/iOS.

Viac

Srdečne Vás pozývame na veľtrh FOR ARCH 2018

Veľtrh FOR ARCH 201818. – 22. septembra Vás čo najsrdečnejšie pozývame na najväčší český veľtrh vykurovania, alternatívnych zdrojov energie a vzduchotechniky, ktorý je súčasťou tradičného stavebného veľtrhu FOR ARCH a koná sa na výstavisku v pražských Letňanoch.

Čítať ďalej...

Majster Európy Adam Lacko z tímu Buggyra Racing navštívil DZ Dražice

Adam Lacko, Buggyra RacingDZD sú hrdým partnerom truckového tímu BUGGYRA RACING. Súčasný majster Európy, jednotka v tíme, Adam Lacko, prijal naše pozvanie a poskytol nám rozhovor.

Čítať ďalej...

Zo Stavebných veľtrhov Brno sme si odniesli Výročné inštalatérske uznanie

Tým DZ DražiceVeľmi si vážime ocenenie, ktoré sme získali 25. apríla v rámci otvorenia prestížnej stavebnej akcie – Stavebných veľtrhov Brno, ktoré pokrývajú všetky oblasti stavebníctva a technického zariadenia budov. Počas slávnostného večera nám bolo udelené Výročné inštalatérske uznanie 2018, ktoré je určené firmám, inštitúciám a osobám za inovácie v oblasti inštalatérstva v Českej republike.

Čítať ďalej...

DZ Dražice hrdým sponzorom tímu BUGGYRA RACING

Tým DZ DražiceDruhé podujatie ME ťahačov na technicky náročnom Hungaroringu zvládol úradujúci majster Európy Adam Lacko veľmi dobre a ukázal, že s ním a s tímom BUGGYRA RACING treba počítať!

Čítať ďalej...

Plochý elektrický ohrievač vody OKHE ONE

Trh s ohrievačmi vody tento rok obohatí novinka spoločnosti Družstevní závody Dražice, ktorá spĺňa moderné požiadavky na efektívny a rýchly ohrev vody v obytných budovách. Plochý elektrický bojler OKHE ONE, Vyžla s hĺbkou 300 mm je vhodný do malých a úzkych priestorov a poslúži tak aj ako adekvátna náhrada plynového ohrievača vody.

Čítať ďalej...