• Nibe.sk

OKHE SMART

OKHE SMARTInteligentný ohrievač vody s elektronickým termostatom a s možnosťou pripojenia na HDO. Obsahuje samoučiaci algoritmus a ohrieva vodu v dobe potreby. Možno prepnúť do niekoľko módov (MANUAL, MANUAL HDO, OPTIMUM? PROG, SMART, ANTI FREEZE). Ohrievač možno ovládať pomocou operačného systému Android/iOS.

Viac

NIBE kúpilo americkú spoločnosť WaterFurnace

Švédsky výrobca tepelných čerpadiel NIBE získal americkú spoločnosť WaterFurnace, lídra na trhu vo vykurovaní geotermálnymi čerpadlami a v chladení v Severnej Amerike. Táto akvizícia predstavuje doteraz najväčšiu transakciu v Severnej Amerike a podporí postavenie spoločnosti na trhu v oblasti udržateľných energetických riešení.


NIBE sa stáva vlastníkom 100% nesplatených akcií WaterFurnace, predstavenstvo a manažment zostanú držiteľmi 25% akcií. Spoločnosť bude aj naďalej fungovať ako samostatná jednotka pod vedením svojho generálneho riaditeľa Toma Huntingtona a jeho manažérskeho tímu. Spoločne s NIBE plánujú využiť americkú firmu ako rastovú platformu na severoamerickom kontinente.