• Nibe.sk

OKHE SMART

OKHE SMARTInteligentný ohrievač vody s elektronickým termostatom a s možnosťou pripojenia na HDO. Obsahuje samoučiaci algoritmus a ohrieva vodu v dobe potreby. Možno prepnúť do niekoľko módov (MANUAL, MANUAL HDO, OPTIMUM? PROG, SMART, ANTI FREEZE). Ohrievač možno ovládať pomocou operačného systému Android/iOS.

Viac

Plochý elektrický ohrievač vody OKHE ONE

Trh s ohrievačmi vody tento rok obohatí novinka spoločnosti Družstevní závody Dražice, ktorá spĺňa moderné požiadavky na efektívny a rýchly ohrev vody v obytných budovách. Plochý elektrický bojler OKHE ONE, Vyžla s hĺbkou 300 mm je vhodný do malých a úzkych priestorov a poslúži tak aj ako adekvátna náhrada plynového ohrievača vody.


Ohrievač vody OKHE ONE (v typoch 30-120) je určený na akumulačný ohrev vody pomocou keramického výhrevného telesa. Nový bojler je určený na inštaláciu v miestach, kde nie je možné umiestniť štandardný bojler. Jeho hĺbka totiž dosahuje len 300 mm a svoje využitie tak nájde v malej kúpeľni alebo kuchyni. Vďaka vysokému elektrickému krytiu IP44 je možné ho umiestniť v blízkosti odberných miest (napr. pri vani alebo v kuchynskej linke) a montovať ho možno priamo na stenu, zvisle, vodorovne alebo s univerzálnym dražickým závesom, ktorý možno dokúpiť.

Zavesenie ohrievača pomocou univerzálneho závesu


Zavesenie ohrievača priamo na stenu pomocou skrutiek


Výmena pôvodného ohrievača