• Nibe.sk

OKHE SMART

OKHE SMARTInteligentný ohrievač vody s elektronickým termostatom a s možnosťou pripojenia na HDO. Obsahuje samoučiaci algoritmus a ohrieva vodu v dobe potreby. Možno prepnúť do niekoľko módov (MANUAL, MANUAL HDO, OPTIMUM? PROG, SMART, ANTI FREEZE). Ohrievač možno ovládať pomocou operačného systému Android/iOS.

Viac

DZ Dražice možno vidieť aj v roku 2018

Tento rok je opäť plný výstav a veľtrhov, na ktorých sme sa s vami už zišli, prípadne sa ešte len uvidíme. Predstavíme novinky aj existujúci bojlery DZ Dražice a ochotne poradíme. Stretnutie s vami nás vždy poteší.

Hneď prvý mesiac roku priniesol našu účasť v priateľskom prostredí ostravskej medzinárodnej výstavy Infortherma (22. - 25. 1.), vrátane premiéry Vyžle z Dražíc alias ohrievača OKHE ONE.

Nasledoval februárový veľtrh Aquatherm v Moskve (6. - 9. 2.). A zatiaľ poslednú prezentáciu sortimentu našich ohrievačov vody bolo možné vidieť v Prahe Letňanoch, pri príležitosti tamojšieho veľtrhu Aquatherm (27. 2. - 2. 3.). Koncom marca sme si po prvý raz odskúšali atmosféru veľtrhu práce iKariéra na pražskom ČVUT.

Trh s ohrievačmi vody tento rok obohatí novinka spoločnosti Družstevní závody Dražice, ktorá spĺňa moderné požiadavky na efektívny a rýchly ohrev vody v obytných budovách.

DZ Dražice nebudú chýbať ani na najväčšom veľtrhu vykurovanie FOR THERM (18. - 22. 9. ) v pražských Letňanoch, kde vás zoznámime s radom zaujímavých produktov z nášho sortimentu a odpovieme na otázky k ohrievačom vody či akumulačným nádržiam.

infotherma-01
infotherma-02
infotherma-03
infotherma-04

moskva-01
moskva-02
moskva-03
moskva-04

aquatherm praha 2018
aquatherm praha 2018
aquatherm praha 2018
aquatherm praha 2018

dzd-ikariera-01
dzd-ikariera-02
dzd-ikariera-03
dzd-ikariera-04