• Nibe.sk

OKHE SMART

OKHE SMARTInteligentný ohrievač vody s elektronickým termostatom a s možnosťou pripojenia na HDO. Obsahuje samoučiaci algoritmus a ohrieva vodu v dobe potreby. Možno prepnúť do niekoľko módov (MANUAL, MANUAL HDO, OPTIMUM? PROG, SMART, ANTI FREEZE). Ohrievač možno ovládať pomocou operačného systému Android/iOS.

Viac

Zo Stavebných veľtrhov Brno sme si odniesli Výročné inštalatérske uznanie

Tým DZ DražiceVeľmi si vážime ocenenie, ktoré sme získali 25. apríla v rámci otvorenia prestížnej stavebnej akcie – Stavebných veľtrhov Brno, ktoré pokrývajú všetky oblasti stavebníctva a technického zariadenia budov. Počas slávnostného večera nám bolo udelené Výročné inštalatérske uznanie 2018, ktoré je určené firmám, inštitúciám a osobám za inovácie v oblasti inštalatérstva v Českej republike.

Komisia zvolená prezídiom Cechu kúrenárov a inštalatérov (CTI) tak ocenila inovatívne riešenia, ktoré využívame pri vývoji dražických ohrievačov vody a ich príslušenstva. Ďakujeme nielen CTI, ale aj našim zákazníkom, bez uznania ktorých by sme sa nikdy nestali najväčším výrobcom ohrievačov vody v Českej republike!

02
01
03