• Nibe.sk

OKHE SMART

OKHE SMARTInteligentný ohrievač vody s elektronickým termostatom a s možnosťou pripojenia na HDO. Obsahuje samoučiaci algoritmus a ohrieva vodu v dobe potreby. Možno prepnúť do niekoľko módov (MANUAL, MANUAL HDO, OPTIMUM? PROG, SMART, ANTI FREEZE). Ohrievač možno ovládať pomocou operačného systému Android/iOS.

Viac

DZ Dražice hrdým sponzorom tímu BUGGYRA RACING

Tým DZ DražiceDruhé podujatie ME ťahačov na technicky náročnom Hungaroringu zvládol úradujúci majster Európy Adam Lacko veľmi dobre a ukázal, že s ním a s tímom BUGGYRA RACING treba počítať!

Najrýchlejšie sobotňajšie super pole, jedno víťazstvo a tretie miesto zreteľne vypovedajú o tom, že šampión nehodlá zo svojich ambícií zľaviť nič. Po týchto pretekoch sa v celkovom poradí posunul na štvrtú pozíciu. Jeho parťák a druhý pilot tímu Buggyra Oly Janes svoj druhý deň víkendových pretekov v európskom šampionáte doslova pretrpel. Tretie preteky FIA ETRC v dňoch 29. júna až 1. júla hostí nemecký Nürburgring.

DZ Dražice sú hrdým partnerom tímu BUGGYRA RACING, ktorý so svojím vlastným technologickým strediskom v Českej republike patrí medzi prvé tri svetové truckové tímy a vývojárov v oblasti špeciálnych technológií.