• Nibe.sk

OKHE SMART

OKHE SMARTInteligentný ohrievač vody s elektronickým termostatom a s možnosťou pripojenia na HDO. Obsahuje samoučiaci algoritmus a ohrieva vodu v dobe potreby. Možno prepnúť do niekoľko módov (MANUAL, MANUAL HDO, OPTIMUM? PROG, SMART, ANTI FREEZE). Ohrievač možno ovládať pomocou operačného systému Android/iOS.

Viac

Srdečne Vás pozývame na veľtrh FOR ARCH

Veľtrh FOR ARCH 201818. – 22. septembra Vás čo najsrdečnejšie pozývame na najväčší český veľtrh vykurovania, alternatívnych zdrojov energie a vzduchotechniky, ktorý je súčasťou tradičného stavebného veľtrhu FOR ARCH a koná sa na výstavisku v pražských Letňanoch.

Tešíme sa na stretnutie pri stánku B13 v hale 7, kde Vás oboznámime s množstvom noviniek z nášho sortimentu napr. OKHE ONE - plochý, rýchly a výkonný elektrický ohrievač vody. Vyznačuje sa kompaktnými rozmermi s možnosťou inštalácie v obmedzených priestoroch alebo kuchynskej linke aj rýchlym ohrevom vďaka konceptu dvoch nádob a tradičné technológie DZ Dražice. Pokiaľ nás navštívite 20. septembra od 14:30 do 17:30, získate navyše jedinečnú príležitosť zoznámiť sa s majstrom Európy v závodoch ťahačov, Adamom Lackom, ktorý je členom tímu Buggyra Racing. Voľnú elektronickú vstupenku si môžete vyzdvihnúť tu.