• Nibe.sk

OKHE SMART

OKHE SMARTInteligentný ohrievač vody s elektronickým termostatom a s možnosťou pripojenia na HDO. Obsahuje samoučiaci algoritmus a ohrieva vodu v dobe potreby. Možno prepnúť do niekoľko módov (MANUAL, MANUAL HDO, OPTIMUM? PROG, SMART, ANTI FREEZE). Ohrievač možno ovládať pomocou operačného systému Android/iOS.

Viac

Dražický ohrievač vody OKHE ONE získal 3. miesto v súťaži Český výrobek roku 2018

Oceněnie Český výrobekAsociácia Český výrobek už 12 rokov podporuje tuzemské produkty, kontroluje ich pôvod a nezávadnosť a udeľuje ochrannú známku Český výrobek. Pravidelne vyhlasuje aj anketu s rovnakým názvom o najlepšie potravinárske a nepotravinárske výrobky, ktorých výsledné hodnotenie sa odvíja od vopred daných parametrov, kvality a vzhľadu. S radosťou oznamujeme, že v aktuálnom ročníku súťaže uspel aj dražický ohrievač vody OKHE ONE, určený do malých priestorov a rekreačných objektov.


Na slávnostnom vyhlásení víťazov, ktoré sa konalo 30. októbra na zámku Berchtold, získal bronzovú medailu v kategórii Vykurovanie. Ďakujeme našim zákazníkom aj odbornej verejnosti za dôveru! Veľmi si vážime každé ocenenie, ktoré demonštruje kvalitu dražických ohrievačov vody a starostlivosť, ktorú venujeme ich vývoju.

01-01
01
02
03
04
05
06
07