• Nibe.sk

OKHE SMART

OKHE SMARTInteligentný ohrievač vody s elektronickým termostatom a s možnosťou pripojenia na HDO. Obsahuje samoučiaci algoritmus a ohrieva vodu v dobe potreby. Možno prepnúť do niekoľko módov (MANUAL, MANUAL HDO, OPTIMUM? PROG, SMART, ANTI FREEZE). Ohrievač možno ovládať pomocou operačného systému Android/iOS.

Viac

Prednosti ohrievačov vody

Okrem špičkového spracovania, kvalitných materiálov použitých pri výrobe a náročnej kontrole počas procesu je jednou z hlavných výhod našich ohrievačov vody jedinečný systém výhrevných telies.

Elektrické teleso nie je ponorné, ale keramické, suché, zasunuté do oceľovej objímky. Tým, že nádoba ohrievača vody i objímka je vyrobená z jedného druhu materiálu (ocele), nedochádza ku vzniku galvanického článku a elektrochemickej korózii. Ostatní výrobcovia väčšinou používajú ponorné telesá, ktoré sú vyrobené z iných druhov materiálov (meď, nerez) a tak k elektrochemickej korózii dochádza.

Systém keramických telies mimoriadne dobre odoláva tvrdej a agresívnej vode a výrazne predĺžuje životnosť nádoby v každých podmienkách.

Čistiace otvory umožňujú prístup do vnútra nádoby na odstránenie usadenín a vodného kameňa a tak šetria náklady na prevádzku.

Magnéziová anóda ako dodatočná ochrana proti korózii takisto predĺžuje životnosť nádoby a tým ďalej zvyšuje vysokú úžitkovú hodnotu, ktorú dostávate s kúpou ohrievača vody DZ Dražice.