Nepřímotopné stacionární zásobníky

Stacionárne nepriamovýhrevné zásobníky vody na postavenie na zem v objemových radoch 100 – 1000 litrov so smaltovanou nádobou a výkonným výmenníkom na ohrev teplej úžitkovej vody (TUV) z externého zdroja.

Niektoré typy objemových radov 200, 250, 300, 400, 500, 750 a 1000 litrov sa vyrábajú vo variante s dvoma výmenníkmi na pripojenie dvoch zdrojov vykurovacej vody (napr. plynový kotol + alternatívny zdroj). Pri prepojení oboch výmenníkov do série možno získať zdroj TÚV s výkonom až 44 – 55 kW.

Zásobník vody je vybavený reguláciou teploty ohrevu TÚV (termostat na ovládanie trojcestného ventilu alebo obehového čerpadla) pre napätie 230 V/50 Hz, poistným ventilom a vývodom na cirkuláciu.

Nepriamovýhrevný zásobník OKF NTR/S

Stacionárny zásobník teplej vody s bočnou prírubou a jedným výmenníkom, vhodný pre rôzne zdroje tepla a má možnosť inštalácie vykurovacieho telesa TT (tabuľka použitia telies).

Nepriamovýhrevný zásobník OKC NTR/HR

Stacionárny kombinovaný zásobník vhodný na pripojenie k tepelným čerpadlám a ďalším nízkoteplotným zdrojom. V hornej časti zásobníka je smaltovaný ohrievač vody s výmenníkom a v dolnej časti je vyrovnávacia akumulačná nádrž pre vykurovací okruh.

Ohrievač vody OKC NTR/BP

Stacionárny zásobník teplej vody s bočnou prírubou a jedným výmenníkom, vhodný k mnohým rôznym zdrojom tepla a možnosťou inštalácie výhrevného telesa TT (Tabuľka použitia telies).

Ohrievač vody OKC NTRR/BP

Stacionárny zásobník teplej vody s bočnou prírubou a dvoma výmenníkmi, vhodný k mnohým rôznym zdrojom tepla a možnosťou inštalácie výhrevného telesa TT (Tabuľka použitia telies).

Ohřívač vody OKC NTR

Stacionárny zásobník teplej vody s jedným výmenníkom vhodný k rôznym zdrojom tepla.

Ohrievač vody OKC NTRR

Stacionárny zásobník teplej vody s dvoma výmenníkmi vhodnými k rôznym zdrojom tepla.

Ohrievač vody OKC NTR/HV

Stacionárny zásobník s jedným výmenníkom a vstupmi i výstupmi v hornom veku vhodný na inštaláciu pod závesné kotly.

Modely OKC 100.1. NTR/HV a OKC 125.1 NTR/HV v energetickej triede A.

Ohrievač vody OKH NTR/HV

Stacionárny zásobník hranatého tvaru s jedným výmenníkom a vstupmi i výstupmi v hornom veku, vhodný na inštaláciu pod závesné kotle.

Ohrievač vody OKC NTR/HP

Stacionárny zásobník s veľkoplošným výmenníkom vhodný na pripojenie k tepelným čerpadlám a ďalším nízkoteplotným zdrojom.

Ohřívač vody OKC NTRR/HP/SOL

Stacionárny zásobník s dvoma výmenníkmi optimalizovaný na pripojenie k solárnym kolektorom, tepelným čerpadlám a ďalším nízkoteplotným zdrojom.

Odporúčame vypracovanie projektu.

Ohrievač vody OKC NTRR SOL

Stacionárny zásobník s dvoma výmenníkmi optimalizovaný na pripojenie k solárnym kolektorom.

KONTAKTY
Družstevné závody Dražice-strojírna s.r.o.
Dražice 69, 294 71 Benátky nad Jizerou
Česká republika
Tel.: +420 326 370 911 
E-mail: info@dzd.cz