Pre bežnú domácnosť je dnes teplá voda takmer nevyhnutná potreba. O to dôležitejšie je potom rozhodnutie, aký zdroj použiť na jej ohrev, aký typ inštalácie zvoliť, počet a druh odberných miest, pre koľko ľudí a v akom objeme sa bude každý deň využívať. Nasledujúci sprievodca vám pomôže vybrať vhodný typ bojlera z Dražíc presne pre vaše potreby.

Zvoľte typ ohrevu

Zvoľte typ inštalácie

Zvoľte počet osôb

Zvoľte typ odberného miesta

Pre jedno umývadlo alebo drez ponúkame elektrické závesné ohrievače malých objemov vrátane modelov, ktoré možno inštalovať nad alebo pod odberné miesto.
UKÁZAŤ
Pre viacgeneračné a bytové domy, väčšie rekreačné objekty a pod. odporúčame vypracovať projekt na ohrev teplej vody (a vykurovanie) autorizovaným technikom.
Pre systémy s ohrevom vody pomocou nízkoteplotného zdroja tepla ponúkame nepriamo výhrevné stacionárne zásobníky OKC NTR/HP so zvýšenou odovzdávacou plochou alebo OKC NTRR/HP/SOL a odporúčame vypracovať projekt na ohrev teplej vody (a vykurovanie) autorizovaným technikom.
Pre systémy s ohrevom vody pomocou solárnych kolektorov ponúkame nepriamo výhrevné stacionárne zásobníky OKC NTRR/SOL vybavené dvoma výmenníkmi alebo OKC NTRR/HP/SOL a odporúčame vypracovať projekt na ohrev teplej vody (a vykurovanie) autorizovaným technikom.

Na spracovanie prebytkov z FVE ponúkame jednak závesné varianty OKCE 2/2 kW alebo OKCE 2/4 kW, ale aj stacionárne varianty napr. OKCE S s vykurovacími telesami TPK 210-10/2,2 kW a TPK 210-10/6,6 kW.

Pre presný výber odporúčame všetko konzultovať s autorizovaným technikom.

Ďalšie informácie o fotovoltaike tu: www.dzd-solar.cz.

KONTAKTY
Družstevné závody Dražice-strojírna s.r.o.
Dražice 69, 294 71 Benátky nad Jizerou
Česká republika
Tel.: +420 326 370 911 
E-mail: info@dzd.cz