• Facebook ikona
  • Youtube ikona

Aktuality

Infotherma 2024

Vážení obchodní partneri, dovoľujeme si vás aj odbornú verejnosť pozvať na 29. ročník výstavy Infotherma, ktorá sa koná 22. - 25. januára 2024 na Výstavišti Černá louka Ostrava. Našu expozíciu nájdete na stánku č. 304.

Počúvanie podcastov

Naša spoločnosť pre vás pripravuje nové podcasty. Voláme sa Dražice 77 a aktuálne si môžete pozrieť a vypočuť už 6 dielov na týchto platformách:

Pozvánka na ISH Frankfurt

Prijmite pozvanie na svetovú výstavu ISH konanú naposledy v roku 2019.

Aquatherm 2023

Po dlhej pauze vás srdečne pozývame 7. - 10. 2. 2023 na výstavu Aquatherm Nitra.

Dražice infotherma 2023

Po dvojročnej pauze sa koná v dňoch 23.-26.1. ostravská Infotherma, príďte sa za nami pozrieť na stánok 310 v hale NA2.

 Najdôveryhodnejšie značky

Pred týždňom boli zverejnené výsledky najrozsiahlejšej nezávislej ankety zameranej na spotrebiteľskú dôveru v značky rýchloobrátkového a spotrebného tovaru, automotive, lekárenských produktov, obchodníkov, stavebnín, služieb a inštitúcií. Táto anketa sa robila v rámci programu Dôveryhodné značky v spolupráci s výskumnou agentúrou NielsenIQ. 4 000 spotrebiteľov hodnotilo takmer 900 značiek, v kategórii Kotly, bojlery zvíťazili Dražice.

FOR ARCH 2022

Ako už tradične sa zúčastníme obľúbeného stavebného veľtrhu FOR ARCH, ktorý sa koná 20. až 24. septembra 2022 na výstavisku v pražských Letňanoch. Okrem mnohých zaujímavých produktov značky Dražice Vám tu predstavíme aj našu novú divíziu DZD Solar, ktorá ponúka široké spektrum komponentov na realizáciu strešnej fotovoltaickej elektrárne. Jej založením sme reagovali na rastúci dopyt po obnoviteľných zdrojoch energie, ktorý ešte posilnila aktuálna energetická kríza.

Získali sme ocenenie AOVT 2021 za inovatívny výrobok TO 20.1. Ide o prestížne a najvyššie ocenenie za inovatívny výrobok, služby a procesy v odbore voda, vykurovanie. Pri hodnotení sa kladie dôraz na výnimočnosť, technicky vyššiu úroveň, ekologicky, ekonomicky a energeticky menšiu náročnosť, jednoduchosť a komplexnosť obsluhy.

ocenenie Czech Business Superbrands

Naša značka Dražice obdržala významné ocenenie Czech Business Superbrands 2022 zaštítené britskou organizáciou Superbrands: najuznávanejšou nezávislou globálnou autoritou v oblasti hodnotenia a oceňovania obchodných značiek podľa ich hospodárskych výsledkov a renomé.

Pozrite si náš nový videonávod. Je dôležité vedieť, kam sa obrátiť o odbornú pomoc, sieť našich servisných partnerov je naozaj široká.

KONTAKTY
Družstevné závody Dražice-strojírna s.r.o.
Dražice 69, 294 71 Benátky nad Jizerou
Česká republika
Tel.: +420 326 370 911 
E-mail: info@dzd.cz